Dobrodošli na moj blog blogger razni news iz svijeta sporta i ostali tema Ostavi komentar ili kritiku do vas je !!

Pretraga:

Dobrodošli!

07.01.2008.

LeBron opet za pobjedu Cavaliersa

LeBron James zabio je rekordnih 24 koša od ukupno 39 u četvrtoj četvrtini za konačnu pobjedu od 93:90 u gostima nad Toronto Raptorsima.

James je pogodio osam od deset pogodaka iz igre u četvrtini u kojoj su Cavaliersi nadoknadili gubitak od 70:57 iz prijašnje tri četvrtine nadigravši Raptorse u zadnjem dijelu utakmice 36-20. James je pogodio i tri trice u toj četvrtini.

Njegov šut je dao Cavliersima vodstvo od 86:84 2:09 minute do kraja.

On je zabio samo šest pogodaka iz 19 pokušaja u prve tri četvrtine.

Chris Bosh je zabio 23 pogotka za Raptorse koji su vodili i 20 razlike u drugoj četvrtini.

Dirk Nowitzki je zabio 30 pogodaka, a Josh Howard dodao 22 u pobjedi Dallas Mavericksa 101:78 u gostima nad Minnesota Timberwolves, kojima je to osmi poraz zaredom.

Dvadeset i osam koševa Pau Gasola i 13 skokova doveli su Memphis Grizzliese do pobjede na domaćem terenu od 101:94 Miami Heatom, koji su izgubili sedmu uzastopnu utakmice. Dwyane Wade je zabio 18 koševa za Miami.

Tony Parker je sa svojih 26 koševa uz 19 pogodaka Tima Duncana i njegovih 17 skokova pomogao u pobjedi San Antonio Spursa 88:82 u gostima kod Los Angeles Clippersa. Manu Ginobili se vratio u igru nakon ozljede te je i on pridonio pobjedi s 23 pogotka.

Charlotte Bobcats - Milwaukee Bucks 89:93

Denver Nuggets - Philadelphia 76-ers 109:96 (Gordan Giriček je igrao 13 minuta, zabio šest koševa i imao dva skoka)

4. Seattle 9 24 .273 12

5. Minnesota 4 29 .121 17