Dobrodošli na moj blog blogger razni news iz svijeta sporta i ostali tema Ostavi komentar ili kritiku do vas je !!

Pretraga:

Dobrodošli!

03.03.2008.

Fiorentina iznenadila Juve na Delle Alpiju

Nogometaši Fiorentine iznenađujućim su preokretom slavili rezultatom 3-2 protiv Juventusa.Nogometaši Fiorentine iznenađujućim su preokretom slavili rezultatom 3-2 protiv Juventusa.

U utakmici 26. kola na Delle Alpiju Fiorentina je protiv domaćeg Juventusa slavila rezultatom 3-2 (1-1).

Gosti su bolje ušli u utakmicu i golom Gobbija u 19. minuti susreta poveli s 1-0. Samo deset minuta kasnije Juventus izjednačuje preko Sissokoa, a igrači na odmor odlaze s neriješenim rezultatom. U 12. minuti nastavka Camoranesi postiže zgoditak za 2-1 i vodstvo "crno-bijelih" i u tom trenutku činilo se kako je "stara dama" potpuno preokrenula susret u svoju korist.

No, kao i nekoliko puta do sada, Papa Waigo je donio novu sreću Fiorentini. Prvo je izjednačio rezultat na 2-2 u 75. minuti, a potom je odigrao dupli pas sa Osvaldom koji u sudačkoj nadoknadi postavlja konačnih 3-2 za Fiorentinu.Fiorentina iznenadila Juve na Delle Alpiju